Niğde Konsept Yapı 2012 yılında Niğde ve çevresinde inşaat projeleri yapmak üzere dört ortaklı bir şirket olarak kurulmuştur. Hedeflerimiz doğrultusunda ilimizde tamamen yeni konsept projelerle siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. Tamamen reel ekonomi ve kendi öz sermeyesi ile yolumuza devam etmekteyiz.

Projelerimizi planlarken sosyal donatılar, otoparklar vb. tüm yaşamsal alanları dahil etmeye gayret ediyoruz. Yeşile ve doğaya dost site projeleri planlayarak, tüm müşterilerimizin sağlık ve huzurlu bir yaşam alanlarında olmalarını hedefliyoruz.

Bugüne kadar; 96 daire Konsept_Konseptia Sitesi, 102 daire Konsept_Altınpark Sitesi projeleri tamamlanmıştır. Halen devam etmekte olan Konsept_Yıldızpark Sitesi 96 daire olarak 2019 yılı ortasında tamamlanması planlanmaktadır.

2019-2020 Yılında Bor yolu üzeri projesi Konsept_Tyana ve Konsept_Kızılelma  projeleri ile yeni konsept inşaatlarımıza devam ediyor olacağız.

Tüm projelerimizde yüksek hızlı  (1.6 m/sn ya da 2.0 m/sn) frekans kontrollü özel asansör sistemleri kullanmaya, merkezi kalorifer sisteminde ısı pay ölçerli ( tüm yazılım ve donanımıyla anahtar teslim, çalışır vaziyette) sistemler kullanmaktayız.

Yine tüm projelerimizde mobilya mdf lake-kapı, asma tavan, granit seramik yüzeyler ve ıslak zeminleri full anahtar teslim olarak sunmaktayız.

Çevre düzenlemeleri, site aydınlatmaları, peyzaj çalışmaları, spor kompleksleri, kamelyaları, çocuk oyun alanları, otoparklar her projemizde öncelik verdiğimiz ayrıntılardır.

Tamamen taş yünü mantolama tercih ederek ısı yalıtımını maksimum seviyede tutmaya çalışıyoruz.

Mimari, Statik, Mekanik vb. tüm projelerimiz tamamen üst segment ürün konseptine göre dizayn edilmektedir. İç mimari ve Dış mimari çalışmalar ile bir bütünlük arz edecek çevre dostu görselliğe sahip siteler inşa ediyoruz.

Niğde Konsept Yapı olarak sizlere inşaat alanında daha yeni proje çalışmaları sunarak ve her projede yenilikçi konseptler ile farkındalık oluşturmaya çalışarak siz değerli müşterilerimize ürün ve hizmet üretmeye devam edeceğiz.

Sağlıklı, Huzurlu ve Mutlu bir yaşam dileğiyle.

Niğde Konsept Yapı Ltd.Şti.

 

Tutar TL
Vade AY
Faiz %

1,272 TL.